Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Еко – хепенинг

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

На 31 март (сабота) со почеток  во 10 часот  на Споменик Костурница во организација на Општина Куманово,ЈП „Чистота и Зеленило„  и Кумановски Акцијаши ќе се одржи граѓански работен еко хепенинг, проследен со забавна програма и освежителни пијалоци.

 

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст