Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Започна постапката за адаптација на кров и столарија во ООУ „Браќа Миладиновци“ и ООУ „Крсте Мисирков“

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Општина Куманово распиша тендерската постапка за адаптација на кров и столарија во ООУ „Браќа Миладиновци“ и ООУ „Крсте Мисирков“ Куманово.
На следниот ЛИНК  можете да го најдете огласот за јавна набавка.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст