Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Избор на најдобар спортист за 2017 година

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Во организација на Општински сојуз на Спортови, а со поддршка на Градоначалникот и Советот на Општина Куманово денеска се одржа избор на најдобрите спортисти за 2017 година од нашиот град. Пехарите на најдобрите им ги додели Градоначалникот Максим Димитриевски.

 

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст