Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ОГЛАС ЗА УРЕДУВАЊЕ НА ОПШТИНСКИ ЛИНИСКИ ПРЕВОЗ НА ПАТНИЦИ НА ПОДРАЧЈЕТО НА ОПШТИНА КУМАНОВО

ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ОПШТИНА КУМАНОВО ГО ОБЈАВУВА СЛЕДНИОТ ОГЛАС ЗА УРЕДУВАЊЕ НА ОПШТИНСКИ ЛИНИСКИ ПРЕВОЗ НА ПАТНИЦИ НА ПОДРАЧЈЕТО НА ОПШТИНА КУМАНОВО:

Преземи ПДФ документ: Оглас за уредување на општински линиски превоз на патници на подрачјето на Општина Куманово

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст