Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Одбележан ,,11 Октомври” во Прилеп

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Со празнични говори на Претседателот на Влада Зоран Заев и градоначалниците на Прилеп и Куманово,вечерва беше одбележана заедничка прослава на овие два града по повод празникот “11Октомври”

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст