Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Shënohet “11 Tetori” në Prilep

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Me fjalime festive të Kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarëve të komunave Prilep dhe Kumanovë, u shënua manifestim i përbashkët i këtyre dy qyteteve me rastin e “11 Tetorit”.

 

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст