Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Општинскиот штаб за заштита и спасување и командантот на Штабот Максим Димитриевски одржаа Прес конференција во врска со состојбата со COVID-19 во Куманово

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

 

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст