Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Покана за Меѓународен саем на органски и традиционални производи

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

И оваа година Општина Куманово ја поддржува организацијата на Меѓународниот саем на органски и традиционални производи.

Тука можете да ја погледнете агендата на Органска трпеза 2021 ( Превземете ТУКА)

[pdf-embedder url=”https://kumanovo.gov.mk/wp-content/uploads/2021/09/Агенда-Органска-Трпеза-2021.pdf” title=”Агенда Органска Трпеза 2021″]
Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст