Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Посета на учениците од ООУ „Кочо Рацин” на општина Куманово

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Денеска учениците од основното општинско училиште „Кочо Рацин„ беа во посета на општина Куманово. Градоначалникот Максим Димитриевски учениците од четврто одделение ги запозна со неговите ингеренции и со работата на локалната самоуправа.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст