Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Поставени контејнери за примарна селекција на отпад

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Денеска пред градскиот базен,од страна на ЈП “Чистота и Зеленило” беа поставени контејнери за примарна селекција на отпад.Исти такви контејнери ќе бидат поставени и на уште петнаесет локации низ градот.
https://www.youtube.com/watch?v=tL68aJUtmYQ&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=f1mq3aEaxGs

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст