Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Прекција на филм во Занатски дом

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Утре вечер (среда) со почеток во 19:00 часот во Занатски дом ќе се одржи проекција на филмот „Светот е голем и спасение демне насекаде„(2008) во режија на Стефан Командарев. Настанот е во организација на ЕУ Инфо Центар и ЕУ Инфо Точка Куманово.Прикажувањето е со некомерцијална цел и влезот е слободен.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст