Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Projekt filmik në Shtëpinë e Zejtarëve

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Të mërkurën, me fillim nga ora 19:00, në Shtëpinë e Zejtarëve, do të shfaqet projekti filmik “Bota është e madhe dhe shpëtimi vjen gjithandej”(2008) në regji të Stefan Komandarev. Ngjarja organizohet nga EU – info qendra Kumanovë. Shfaqa nuk ka qëllime komerciale dhe hyrja është e lirë.

Back to top
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст