Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Состанок на општински штаб за заштита и спасување

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Денеска на состанок на општинскиот штаб за заштита и спасување во Куманово, присуствуваа Премиерот Оливер Спасовски, вицепремиерот Бујар Османи , министерот за здравство Венко Филипче и министерот за образование Арбер Адеми.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст