Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Честитка од Советот на Општина Куманово по повод Велигден

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Почитувани,
Од мое име и од името на членовите на Советот на Општина Куманово, на сите христијански верници им го честитам Христовото Воскресение – Велигден. Посакувам овие празнични денови да ги поминете во здравје, почит и благосостојба. Сите заедно да продолжиме да градиме живот исполнет со мир, почитување и единство.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст