Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Во тек е продолжение на педесет и втората седница на Советот на општина Куманово

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Седницата можете да ја следите во живо на следниов линк:

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст