Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Новогодишна агенда на Градоначалникот Димитриевски

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Градоначалникот на Општина Куманово Максим Димитриевски денеска традиционално подели новогодишни пакетчиња за децата без родители, на средбата која се одржа во просториите на општината и на дечињата на детското одделение во Општа болница Куманово.

Градоначалникот на сите им упати искрени честитки и се најдобро во Новата 2020 година.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст