Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ambasadori i UNDP – së Luiza Vinton dhe përfaqësuesi i Mbretërisë së Japonisë Keiko Haneda vizitojnë Kumanovën

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст