Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Koncert me rastin e Fitër Bajramit

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Në organizim të Forumit Rinor Islam – Dega Kumanovë, në sheshin e qytetit u mbajt koncert me rastin e përfundimit të Muajit Madhështor të Ramazanit dhe Festës së Fitër Bajramit.

Në këtë koncert me program të pasur fetaro – kultoror, ishte i pranishëm edhe Kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст