Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kryetari Dimitrievski u takua me maturantët

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Në sallën e SHMK “Pero Nakov”, Kryetari i Komunës, Maksim Dimitrievski, u takua me maturantët e shkollave të mesme të qytetit tonë. Me rastin e përfundimit të shkollimit të mesëm, Kryetari i Komunës u dëshiroi shumë shëndet dhe fat në jetë, si dhe sukses në planin personal dhe profesional. Paralajmëroi se më 31 maj nga Komuna do të organizohet aheng për të gjithë maturantët.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст