Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kryetari i Komunës Dimitrievski mbajti konferencë për shtyp

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Kryetari i Komunës së Kumanovës Dimitrievski mbajti konferencë për shtyp, ku informoi për gjendjen e krijuar rishtazi në qytetin tonë me rastet e reja të sëmurë me këtë virus, si dhe ndërmarrjen e aktiviteteve dhe masave të mëtutjeshme nga përhapja e sëmundjes COVID-19 (coronavirus). U bëri apel qytetarëve që t’u përmbahen masave dhe rekomandimeve.

 

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст