Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ambasadori i Çekisë viziton Kumanovën

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Kryetari i Komunës, Maksim Dimitrievski, sot në kabinetin e tij e priti në takim ambasadorin e ri të Republikës Çeke në Republikën e Maqedonisë, z – ri Mirosllav Toman. Në këtë takim u diskutua për projektet e përbashkëta si dhe për thellimin e bashkëpunimit të mëtutjeshëm ndërmjet të dy palëve. Pas takimit së bashku e vizituan kompleksin sportiv “Sokolana”.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст