Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kryetari Maksim Dimitrievski takohet me prof. Georgi Konstantinovski

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Kryetari i Komunës Maksim Dimitrievski në kabinetin e tij e priti profesorin Georgi Konstantinovski i cili e ka projektuar kompleksin memorial “ASNOM” në pelincë. Në këtë takim u bisedua për gjendjen momentale të këtij kompleksi dhe adaptimin e tij të mundshëm.

Back to top
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст