Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Manifestimi për ftesën për në NATO dhe BE

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Me rastin e marrjes së ftesës së Republikës së Maqedonisë për anëtarësim në NATO, më 14.07.2018, Qeveria e RM organizon manifestim në sheshin e qytetit të Kumanovës. Manifestimi fillon në ora 21:00, së bashku me: PMG Kolektiv, Foltin, Shutka Roma Rap dhe Muhamed Ibraimi. Ju ftojmë që së bashku ta festojmë suksesin historik të Maqedonisë.

Back to top
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст