Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Njoftim

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

I njoftojmë të gjithë subjektet dhe qytetarët e Komunës së Kumanovës, se më 08.09.2018, (e shtunë) me fillim prej orës 11:00 para përmendores Gruaja Luftëtare (në sheshin e qytetit) në Kumanovë, me program rasti dhe lule të freskëta, do të shënohet 8 Shtatori – Dita e Pavarësisë së Republikës së Maqedonisë.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст