Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Takim festiv i kryetarit Dimitrievski me rastin e Ditës së Çlirimit të Qytetit të Kumanovës

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Në ambientet e Komunës së Kumanovës u mbajt takimi tradicional festiv i kryetarit Dimitrievski me ish-kryetarët e komunës, përfaqësues të ARM-së, MPB-së, ZAPVARS, NJTKZ dhe Unioni i veteranëve të luftës. Takimi u ralizua në shenjë të 77 vjetorit të çlirimit të Kumanovës dhe 502 vjetorit të ekzistencës së suksesshme.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст