Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

U mbajt turnin në basketboll

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Një turne basketbolli u organizua në fushën e basketbollit afër sallës së sportit, organizuar nga klubi i basketbollit Kumanova. Finalja u hap nga Kryetari i Komunës së Kumanovës, Dimitrievski. Në këtë ngjarje sportive morën pjesë edhe SH.T. Ambasadori i Bosnjës dhe Hercegovinës, Drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sporte të RMV, si dhe sportistë të njohur.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст