Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

U promovua vepra “90 vjet Sokollana”

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

 


Mbrëmë u mbajt promovimi i librit “90 vjet Sokolana” nga autori Marjan Stoshevski, nën kujdesin e Kryetarit të Komunës dhe Këshillit të Komunës së Kumanovës. Kryetari Dimitrievski e ndoqi dhe mbajti fjalim në këtë promovim. Aty mbajtën fjalime sportistë dhe punonjës të njohur të sportit nga qyteti ynë, të cilët ishin mjaft të suksesshëm në fushën e tyre.

 

 

 

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст