Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kryetari i Komunës Dimitrievski takon drejtorët e shkollave fillore dhe të mesme në qytet

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Sot, Kryetari i Komunës Maksim Dimitrievski, kishte një takim me drejtorët e shkollave fillore dhe të mesme në komunë. Protokollet për fillimin e vitit të ri shkollor, nevojat e shkollave për zbatimin e tyre, si dhe problemet me të cilat përballen mësuesit, nxënësit dhe prindërit në këtë situatë u diskutuan në këtë takim.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст