Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

U shënua 17 Tetori. Dita e Komandës Operative

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Kryetari i Komunës së Kumanovës Dimitrievski mori pjesë në ceremoninë e shënimit të 17 Tetorit, Ditës së Komandës Operative në kazermën “Boro Menkov” – Kumanovë. Ceremonia u drejtua nga Komandanti i Komandës Operative, Gjeneral Major Pavle Arsoski dhe Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të ARMV, Gjeneral Lejtnant Vasko Gjurçinovski.

 

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст