Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

70 vjet nga ekzistimi i SHFK “Kërste Misirkov”

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Me rastin e jubileut – 70 vjetori i ekzistimit të SHFK “Kërste Misirkov”, para bustit të Kërste Misirkovit vunë lule të freskëta Kryetarja e Këshillit të Komunës së Kumanovës Atina Murgashanska dhe përfaqësues të administratës komunale.

 

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст