Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Njoftim për shënimin e 11 Tetorit

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Njoftohen të gjithë subjektet dhe qytetarët e Komunës së Kumanovës se më 11.10.2018 (e enjte), me fillim prej orës 11:00 para Përmendores Kosturnica në Kumanovë, me program solemn dhe vendosje të luleve të freskëta do të shënohet festa 11 Tetori – Dita e Kryengritjes Popullore dhe Dita e Luftëtarit.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст