Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Shënimi i Ditës së Qytetit – 11 Nëntorit

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Sivjet, Dita e Qytetit – 11 Nëntori do të shënohet në mënyrë modeste, me një numër të reduktuar të ngjarjeve nën protokolle të veçanta dhe masa për t’u mbrojtur kundër koronavirusit. Sot, në një konferencë për shtyp, Kryetari Dimitrievski përgëzoi qytetarët për festën dhe theksoi se fondet që ishin të destinuara për koncertin festiv, fishekzjarret dhe dekorimin për Vitin e Ri të qytetit, do të përdoren për të siguruar dhe blerë tableta dhe pajisje të tjera elektronike, të cilat do të përdoret për mësim online për nxënësit.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст